perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në ukrainisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (22): вигода, вклад, дар, дарування, дарунок, добро, наділення, пожертва, пожертвування, факультет, д-ра, здібність, дарувати, нинішній, подарувати, подарунок, представити, представляти, презентувати, присутній, сучасний, теперішній
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas dhuratë, dhuratë në ukrainisht, вигода në shqip
dhuratë në ukrainisht