perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

diamant në ukrainisht

Fjalë: diamant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (7): алмаз, блискучий, алмазний, діамант, діамантовий, зразок, скляр
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas diamant, diamant transport, diamant shtiza, diamant rasha, diamant pacolli, diamant osmani, diamant në ukrainisht, алмаз në shqip
diamant në ukrainisht