perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në ukrainisht

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (19): вельми, декілька, декількома, декількох, дещо, деякі, досить, кілька, кілько, кількома, кількох, окремий, окремі, скільки, скоріше, трохи, шпроти, що-небудь, щось
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në ukrainisht, вельми në shqip
disa në ukrainisht