perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në ukrainisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): лань
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas drenushë, drenushë në ukrainisht, лань në shqip
drenushë në ukrainisht