perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në ukrainisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (15): дерево, ліс, лісистий, деревина, деревний, годувальниця, нянька, няньчити, лісний, лісній, лісною, лісовий, лісовій, лісової, лісовою
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në ukrainisht, дерево në shqip
dru në ukrainisht