perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në ukrainisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (13): і, й, та, аналогічно, дуже, занадто, надто, не, ні, подібно, також, теж, знов
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në ukrainisht, і në shqip
edhe në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

sms ditëlindje