perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

enigmatik në ukrainisht

Fjalë: enigmatik (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): загадковий, таємний, незбагненний, пророчий
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas enigmatik, enigmatik çağ, enigmatik soundcloud, enigmatik solution, enigmatik records, enigmatik rap, enigmatik në ukrainisht, загадковий në shqip
enigmatik në ukrainisht