perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

epik në ukrainisht

Fjalë: epik (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): епічний
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas epik, epik theme, epik the dawn, epik subwoofers, epik networks, epik korea, epik në ukrainisht, епічний në shqip
epik në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

gambim falantes kalorifer böceği