perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në ukrainisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (19): аромат, букет, смак, суттєвість, суть, запах, сморід, нюх, вітер, завести, заводити, геть, он, смердота, коліна, пахощі, пола, раунд, хлебтати
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas erë, erë në ukrainisht, аромат në shqip
erë në ukrainisht