perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në ukrainisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (22): етикет, відзначати, відзначити, відмітити, відмічати, відтиск, знак, марка, мітка, ознака, оцінка, позначати, позначення, позначити, позначка, покажчик, прикмета, слід, штамп, ярлик, колючка, наклейка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas etiketë, etiketë në ukrainisht, етикет në shqip
etiketë në ukrainisht