perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në ukrainisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (12): бандит, злочинець, кривдник, обвинувачений, образник, паразити, порушник, правопорушник, стрілець, автор, винуватець, письменник
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në ukrainisht, бандит në shqip
fajtor në ukrainisht