perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fik në ukrainisht

Fjalë: fik (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): інжир, фіга
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fik, fiksohu, fiksimet, fikse zjarri, fiks fare shkurt 2014, fiks fare kontakt, fik në ukrainisht, інжир në shqip
fik në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

fije visscher meda pranoj