perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitimtar në ukrainisht

Fjalë: fitimtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): тріумфатор, завойовник, звитяжець, переможець
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fitimtar, partizani fitimtar, fitimtar lala, fitimtar në ukrainisht, тріумфатор në shqip
fitimtar në ukrainisht