perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në ukrainisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): заробити, заробіть, заробляти, заслуговувати, заслужити, кваліфікувати, кваліфікуйте, навчати, навчатися, навчити, навчитися
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fitoj, fitoj në ukrainisht, заробити në shqip
fitoj në ukrainisht