perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fletë në ukrainisht

Fjalë: fletë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (65): анексувати, бік, болільник, вентилятор, вимпел, віяло, вручати, вручити, крило, лезо, летіти, літак, літати, луска, муха, обмахувати, обмахуватися, передати, пілотувати, плаский, плоский, площина, подати, полетіти, політ, поспішати, приєднати, приєднувати, пролетіти, проноситись, рука, ручний, травинка, уболівальник, фланг, флюгер, листок, аркуш, відомість, клинок, лист, лопать, простирадло, фоліант, шибка, асигнація, банкнота, вексель, законопроект, перелік, позов, рахунок, реєстр, список, ганчірка, лахміття, листя, диск, піддон, піч, плита, прапор, додаток, клапан, стулка
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fletë, fletë në ukrainisht, анексувати në shqip
fletë në ukrainisht