perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në ukrainisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (14): витривалість, концентрація, міцність, міць, могутність, наполегливість, потенція, сердечність, сила, твердиня, фортецю, фортеця, цитадель, чіпкість
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fortesë, fortesë në ukrainisht, витривалість në shqip
fortesë në ukrainisht