perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fshat në ukrainisht

Fjalë: fshat (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): держава, країна, село, сільський, татусь, тьху
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fshat, fshati sos, fshati peze, fshati mbi shtate kodrina, fshati kasem trebeshina, fshati kalis, fshat në ukrainisht, держава në shqip
fshat në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

vjedhje me arme erë rrustemi