perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fsheh në ukrainisht

Fjalë: fsheh (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (45): виділіть, зарийте, заховати, зборка, переховати, переховувати, поховати, приховайте, приховати, приховувати, складка, сховати, ховати, ховатися, годувальниця, медсестра, нянька, няньчити, таїти, таїтись, таїтися, вгамувати, відніміть, вкривати, гамувати, заборонити, забороняти, заховувати, лицемірте, подавити, подавляти, придушити, придушувати, симулюйте, стримати, стримувати, сховатися, сховище, удержати, удержувати, укривати, утаювати, утримати, утримувати, ховайтеся
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fsheh, fsheh në ukrainisht, виділіть në shqip
fsheh në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

radio daruvar kiko gambim