perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në ukrainisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (5): бочка, бочонок, анкер, барило, барильце
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas fuçi, fuçi në ukrainisht, бочка në shqip
fuçi në ukrainisht