perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në ukrainisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (37): бура, буря, бурячи, гроза, надзвичайність, шторм, атака, атакувати, гідний, доступ, захват, зашарітися, здатний, конфіскація, напад, нападати, напасти, натиск, перерва, період, підходити, почервоніти, правописний, придатний, припадок, приступ, раз, ринути, струмінь, хлинути, чаклунство, чари, червоніти, шаріти, шарітися, штурм, штурмувати
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas furtunë, furtunë në ukrainisht, бура në shqip
furtunë në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

gambim falantes mall alida afro ninja