perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në ukrainisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): палець, символ
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gisht, gisht në ukrainisht, палець në shqip
gisht në ukrainisht