perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në ukrainisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (43): охота, брати, валіза, везти, взяти, виготовлення, виготування, видобування, видобуток, видужання, виробництво, виробничий, віднести, відновлення, відносити, відшкодування, візьміть, возити, забирати, забрати, захоплювати, здавати, здобич, копання, мішок, набувати, набути, одужання, повернення, придбати, приймати, прийняти, провести, проводити, продуктивність, продукція, сумка, сфотографувати, торба, торбина, трофей, узяти, фотографувати
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në ukrainisht, охота në shqip
gjah në ukrainisht