perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në ukrainisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): гадюка, змій, змія
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gjarpër, gjarpër në ukrainisht, гадюка në shqip
gjarpër në ukrainisht