perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në ukrainisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): шістдесят
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në ukrainisht, шістдесят në shqip
gjashtëdhjetë në ukrainisht