perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjelbër në ukrainisht

Fjalë: gjelbër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): зелень, незрілість, овочі, рослинність, зелений, незрілий
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gjelbër, gjelbër në ukrainisht, зелень në shqip
gjelbër në ukrainisht