perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në ukrainisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (5): баба, бабуся, бабка, каштан, подорожник
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në ukrainisht, баба në shqip
gjyshe në ukrainisht