perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gramatikë në ukrainisht

Fjalë: gramatikë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): граматика
Vlerësim:
(4.8/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas gramatikë, gramatikë shqip, gramatikë ne gjuhen shqipe, gramatika e gjuhës shqipe, emri gramatikë, gramatikë në ukrainisht, граматика në shqip
gramatikë në ukrainisht