perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në ukrainisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (20): жіночий, жіночний, баба, дівча, дівчина, дівчинка, жінка, зона, область, площа, район, більша, дружина, індіанка, краща, краще, кращий, ліпший, помічник, султанша
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në ukrainisht, жіночий në shqip
grua në ukrainisht