perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në ukrainisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (10): енергійний, хоробрий, відважний, змужнілий, мужній, спортсменський, здоровий, сміливий, стійкий, твердий
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në ukrainisht, енергійний në shqip
guximtar në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

luftojm per fitore gt dalloj