perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në ukrainisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (10): відбивання, віддзеркалення, віднесення, затінок, привид, примара, приписування, тінь, присмерки, сутінки
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në ukrainisht, відбивання në shqip
hije në ukrainisht