perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hotel në ukrainisht

Fjalë: hotel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): готель
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas hotel, hotel transylvania, hotel tirana, hotel splendid budva, hotel rogner, hotel palace durres, hotel në ukrainisht, готель në shqip
hotel në ukrainisht