perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në ukrainisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): зичити, надайте, позичати, позичити
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në ukrainisht, зичити në shqip
huaj në ukrainisht