perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në ukrainisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (33): ангар, відмінити, вкидати, вкинути, втратити, втратьте, втрачати, гинути, гиньте, губити, загинути, загубити, закинути, залийте, зіпсуватися, змарнувати, знищте, зруйнувати, кидати, кидок, кинути, марнувати, метати, метнути, муляж, поліно, проливати, пролити, псуватися, руйнувати, тертя, утрачати, шина
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në ukrainisht, ангар në shqip
humbas në ukrainisht