perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në ukrainisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (7): близький, ідентичність, інтимний, особистий, особовий, приватновласницький, тотожність
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në ukrainisht, близький në shqip
individual në ukrainisht