perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në ukrainisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): ані, не, нені
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në ukrainisht, ані në shqip
jo në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

afro wigs apo fpo