perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në ukrainisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): гризніть, гризти, точити, жало, кусати, укус
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kafshoj, kafshoj në ukrainisht, гризніть në shqip
kafshoj në ukrainisht