perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në ukrainisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (8): голова, фігура, щелепа, вирушання, глава, заголовок, назва, рубрика
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kokë, kokë në ukrainisht, голова në shqip
kokë në ukrainisht