perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në ukrainisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): ґудзик, акцент
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kopsë, kopsë në ukrainisht, ґудзик në shqip
kopsë në ukrainisht