perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në ukrainisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (21): земля, космос, край, область, сфера, галузь, графство, інспекція, містечко, місцевість, обмеження, околиці, округ, округа, опіка, площа, район, регіон, сусідство, зона, пояс
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas krahinë, krahinë në ukrainisht, земля në shqip
krahinë në ukrainisht