perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në ukrainisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): заколотник, повстанець, повстанський
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kryengritës, kryengritës në ukrainisht, заколотник në shqip
kryengritës në ukrainisht