perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në ukrainisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (21): відзначати, відзначити, відмітити, відмічати, відтиск, знак, марка, мітка, ознака, оцінка, позначати, позначення, позначити, позначка, покажчик, помітити, помічати, прикмета, слід, хрест, штамп
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në ukrainisht, відзначати në shqip
kryq në ukrainisht