perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në ukrainisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (36): вертіти, вести, вітер, водити, возити, завести, заводити, їзда, їздити, їхати, крутити, обертати, обертатися, правити, привод, проїзд, вертіння, займатися, зворот, карусель, оберт, обертання, обіг, обмотка, оборот, поворот, прядіння, складка, частувати, відвертати, відчужити, відчужіть, відчужувати, запобігати, запобігти, запобіжіть
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kthej, kthej në ukrainisht, вертіти në shqip
kthej në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

ka to pka gatuaj me ceken sinoj singer