perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në ukrainisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): де, де-де, причому
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në ukrainisht, де në shqip
ku në ukrainisht