perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kuq në ukrainisht

Fjalë: kuq (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (5): червоний, барвистий, красний, соромливий, червовий
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kuq, kuq e zi unikkatil teksti, kuq e zi unikatil, kuq e zi teksti, kuq e zi show, kuq e zi mp3, kuq në ukrainisht, червоний në shqip
kuq në ukrainisht