perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në ukrainisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): бадьорий, всякий
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në ukrainisht, бадьорий në shqip
kushdo në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

heshtje bekim guri