perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kuzhinë në ukrainisht

Fjalë: kuzhinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (22): кухонька, знижувати, знижуватися, знизити, знизитись, камбуз, кухня, кухонний, нижній, нижче, нижчий, опускати, опускатися, опустити, опуститися, принижати, принизити, спускати, спускатися, спустити, спуститися, схилитися
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas kuzhinë, kuzhinë në ukrainisht, кухонька në shqip
kuzhinë në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

lagu sajojo dobi aquanano