perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në ukrainisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (33): допускати, визнайте, вирішити, вирішіть, вирішувати, впускати, впустити, дозволений, дозволити, дозвольте, дозволяти, допустити, зазнавати, зазнати, здавати, нехай, постраждати, поступатися, приймати, прийняти, припускати, припустити, розплутайте, розчинити, розчиняти, скласти, страждайте, страждати, уповноважити, уповноважте, уповноважувати, хай, позволити
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas lejoj, lejoj në ukrainisht, допускати në shqip
lejoj në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

hekur me avull peshk ne enderr