perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në ukrainisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (10): книга, книжка, книжковий, бронювати, гучність, забронювати, замовити, замовляти, обсяг, том
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në ukrainisht, книга në shqip
libër në ukrainisht