perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në ukrainisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): озеро
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në ukrainisht, озеро në shqip
liqen në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

kap bambino adam gotsis