perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në ukrainisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): відділення, воля, загін, незалежність, самостійність, свобода, звільнення, простір, свобода-а, широта, вільність
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në ukrainisht, відділення në shqip
liri në ukrainisht